Ny Blogg!!!

HIPP HIPP HURRA!!! VI HAR FÅTT NY HJEMMESIDE OG BLOGG!! 

FØLG OSS PÅ    

WWW.COSMOSHOP.NO

 

 

Daniel Wellington

Da har vi fått inn en ny leveranse med de super fine klokkene fra Daniel Wellington.

Inkludert den nye modellen York til både dame og herre.

Herre:


NYHET: Classic York 1650,-


Classic St. Andrews Rose 1650,-


Classic St. Andews Sølv 1650,-


Classic Sheffield Rose 1650,-


Classic Sheffield Sølv 1650,-


Classic Oxford Sølv 1400,-


Classic Warwick Sølv 1400,-

 

Dame:


NYHET: Classic York Rose 1450,-


Classic St. Andrews Rose 1450,-


Classic St. Andrews Sølv 1450,-


Classic Sheffield Rose 1450,-


Classic Sheffield Sølv 1450,-


Classic Oxford Sølv 1200,-

Antrekk til herre





Jakke fra Morris 3800,-

Skjerf fra Paul Smith 850,-

Cardigan fra Paul Smith 1900,-

Skjorte fra Morris 1400,-

Jeans fra Jacob Cohen 2900,-

Sko fra Black Stone med pels Fòr 2000,-

Lekent og dyrisk i pels og mønster

 




 

Vi digger at moten sier at vi skal leke med mønster!!!

Pels/skinn kåpe fra Helmut Lang 14800,-

Silke bluse Hugo 2000,-

Bukse D&G 2000,-

Sko Laura Bellariva 2300,-

Skjerf Day 1200,-

Veske Mulberry Del Ray 8800,-

Se min kjole!!

Kåpe Hugo Boss 3800,-
Skjerf Holzweiler 1100,-
Sko Laura Bellariva 1700,-
Kjole Gestuz 2300,-
Veske Mulberry 6000,-

Kjole Gestuz 2300,-

Kjole Day Birger et Mikkelsen 4300,-
Sko Laura Bellariva 1700,-

New in from Marc!

Nyheter fra Marc by Marc Jacobs i butikk.. Wingman og wristlet er tilbake!!

Wristlet 1500,-
Wingman 1400,-

Kinesiske dyretegn fra Mulberry!

Vi har fått inn supersøte armbånd fra Mulberry. De finnes i rosa og sort. Pris 400,-

De kinesiske dyretegnene er delt inn i 12. De 12 ulike dyrene er rotte, okse, tiger, hare, drage, slange, hest, geit, ape, hane, hund og gris. Ulike dyr symboliserer ulike fødselsår. Hvilket dyr er du? 

 











Rotte: Fødselsår 1912,1924,1936,1948,1960,1972,1984,1996, 2008

Okse: Fødselsår 1913,1925,1937,1949, 1961,1973,1985,1997,2009

Tiger: Fødselsår 1914,1926,1938,1950,1962,1974,1986,1998,2010

Hare: Fødselsår 1915,1927,1939,1951,1963,1975,1987,1999,2011

Drage: Fødselsår 1916,1928,1940,1952,1964,1976,1988,2000,2012

Slange: Fødselsår 1917,1929,1941,1953,1965,1977,1989,2001

Hest: Fødselsår 1918,1930,1942,1954,1966,1978,1990,2002

Geit: Fødselsår 1919,1931,1943,1955,1967,1979,1991,2003

Ape: Fødselsår 1920,1932,1944,1956,1968,1980,1992,2004

Hane: Fødselsår 1921,1933,1945,1957,1969,1981,1993,2005

Hund: Fødselsår 1922,1934,1946,1958,1970,1982,1994

Gris: Fødselsår 1923,1935,1947,1959,1971,1983,1995

Tamara skjerfet er tilbake!!

Endelig er Mulberry skjerfet Tamara i silke/bomull tilbake :-) nydelige farger! Rosa, sort og beige. Pris 1600,-

Farsdagstips !

Flotte ullskjerf fra Alte til 900,-

Trepak. med sokker fra Paul Smith 550,- og trepak. med sokker fra Boss 300,-


Trepak. med Boss boxershorts 400,- Boxershorts fra Paul Smith 300,-

Fine klokker fra Daniel Wellington, pris med skinreim 1650,- pris med Nato strap 1400,-

Super deilige og varme tøffler fra UGG 1100,-

Dokumentmappe fra Boss 2200,- Toalettmappe fra Boss 1300,-

Skjorter fra Polo 1000,- pr styk.

Comfy & Chick

I dag har Mona tatt på seg ett deilig antrekk!! Kom og se hvor lett du kan ha det komfertabelt og være fin på samme tid!!

Jeans Hugo 1500,-
Ull Cape Busnell 4400,-
Silke bluse Hugo 2000,-
Laura Bellariva sko 1500,-
Skjerf Balmain 2700,-
Veske Mulberry 4700,-


Les mer i arkivet » Desember 2012 » November 2012 » Oktober 2012
Cosmo

Cosmo

13, Trondheim

Cosmo er en klesbutikk med et bredt vareutvalg for dame og herre. Hos oss finner du kjente merker som Marc by Marc Jacobs- Hugo Boss- Paul Smith- Mulberry- Eton- Polo Ralph Lauren- Jacob Cohen- HUB- Blackstone- Pierre Balmain- HUGO- Laura Bellariva- Helmut Lang- Altea- Busnell- Morris- Barbour- Oscar Jacobson-Swims- Woolrich- DAY Birger et Mikkelsen- Gestuz- James Perse- 7 for all mankind-Alexander McQueen Cosmo, Thomas Angellsgate 20, 7011 Trondheim Phone 73516662 Åpningstider 10-18 (Man-Lør) Ser du noe du liker på bloggen ta kontakt så sender vi det du ønsker eller kom innom for en hyggelig handel, velkommen!

Kategorier

Arkiv

Siste innlegg

Siste kommentarer

Lenker

hits